Służba lektorów i kantorów
na miesiąc grudzień 2017 r.
cykl B
Niedziela 03.12.2017 r.
I Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Pomagier Małgorzata, Łada Irena
Godz. 11.00 Panfil Katarzyna, Szotkiewicz Benedykt, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Walczak Urszula i Maria, Drop Piotr
Godz. 17.00 Msza św. o trzeźwość narodu.
Niedziela 10.12.2017 r.
II Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra
Godz. 9.30 Ślązak Anna, Trastulli Marta, Łada Irena
Godz. 11.00 Lieske Małgorzata, Szczepańska Jadwiga, Chór, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Jaworski Maciej i Natalia, Drop Piotr
Godz. 17.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Niedziela 17.12.2017 r.
III Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Graczyk Renata, Pomagier Małgorzata, Łada Irena
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Walczak Urszula i Maria, Drop Piotr
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej
Niedziela 24.12.2017 r.
IV Niedziela Adwentu
Wigilia Bożego Narodzenia
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Panfil Katarzyna, Łada Irena
Godz. 11.00 Szczepańska Jadwiga, Szotkiewicz Benedykt, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Zysk Longina i Andrzej, Drop Piotr
Godz. 17.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra
Uroczystość Bożego Narodzenia, Msza Pasterska
24/25.12.2017 r.
Godz. 22.00 Szczęsny Marcin i Michał, Drop Piotr
Godz. 24.00 Ślązak Anna, Trastulli Marta, Chór, Halak Kazimierz
Poniedziałek 25.12.2017 r.
Uroczystość Bożego Narodzenia
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Panfil Katarzyna, Łada Irena
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Drop Piotr
Godz. 17.00 Trastulli Marta, Ślązak Anna
Wtorek 26.12.2017 r.
Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Graczyk Renata, Łada Irena
Godz. 11.00 Jaworski Maciej, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Drop Katarzyna, Drop Piotr
Godz. 17.00 Szotkiewicz Benedykt
Niedziela 31.12.2017 r.
Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Panfil Katarzyna, Łada Irena
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Szczepańska Jadwiga , Szotkiewicz Benedykt, Drop Piotr
Godz. 17.00 Ślązak Anna, Trastulli Marta
Poniedziałek 01.01.2018 r.
Święto Bożej Rodzicielki Maryi
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Graczyk Renata, Pomagier Małgorzata, Łada Irena
Godz. 11.00 Szczęsny Marcin i Michał, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Drop Piotr
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej