Służba lektorów na m-c grudzień 2019 r cykl A
Niedziela 1.12.2019r. I Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Grobelny Mikołaj, Graczyk Renata, Pamfil Katarzyna
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Łada Irena, Szotkiewicz Benedykt Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Niedziela 8.12.2019r. II Niedziela Adwentu - Uroczystość Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Pamfil Szymon i Norbert, Łada Irena
Godz. 11.00 Szczęsny Michał i Marcin, Bykowska Marzena
Godz. 13.00 Jabcoń Zbigniew i Kacper, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej
Niedziela 15.12.2019r. III Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Grobelny Mikołaj, Graczyk Renata, Pamfil Katarzyna
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Łada Irena, Szotkiewicz Benedykt, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Walczak Urszula i Maria, Walczak Urszula
Niedziela 22.12.2019r. IV niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Pamfil Szymon i Norbert, Walczak Urszula
Godz. 11.00 Szczęsny Michał i Marcin, Bykowska Marzena
Godz. 13.00 Jabcoń Zbigniew i Kacper, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej
Wtorek/środę 24/25 Pasterka
Godz. 22.00 Walczak Urszula i Maria, Bykowska Marzena
Godz. 24.00 Pamfil Szymon i Norbert, Pamfil Katarzyna
Środa 25.12.2019r. Uroczystość Narodzenia Pańskiego
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Grobelny Mikołaj, Graczyk Renata, Łada Irena
Godz. 11.00 Szczęsny Michał i Marcin, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Jabcoń Zbigniew i Kacper, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Ślązak Anna, Lieske Małgorzata
Czwartek 26.12.2019r. Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika.
Godz. 8.00 Matyjasik Agata
Godz. 9.30 Pamfil Szymon, Pamfil Katarzyna
Godz. 11.00 Kazimierz Halak, Bykowska Marzena
Godz. 13.00 Szotkiewicz Benedykt, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Ślązak Anna
Niedziela 29.12.2019r Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Grobelny Mikołaj, Pamfil Norbert, Walczak Urszula
Godz. 11.00 Szczęsny Michał i Marcin, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Ślązak Anna, Pamfil Katarzyna, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra
Środa 1.01.2020r. Święto Bożej Rodzicielki Maryi.
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Walczak Urszula i Maria, Łada Irena
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Jabcoń Zbigniew i Kacper, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej