Niedziela 1.01.2017 r. Uroczystość Świętej Rodziny
Godz. 8.00 Dziedzic Wojciech, Matyjasik Agata, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Graczyk Renata, Ślązak Anna, Łada Irena
Godz. 11.00 Panfil Katarzyna, Weber Zofia, Kumor Zuzanna, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Msza św. o trzeźwość w Ojczyźnie
Piątek 6.01.2017 r. Uroczystość Trzech Króli - Objawienie Pańskie
Godz. 8.00 Pliszka Marta, Krysztofiak Maria, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Panfil Katarzyna, Weber Zofia
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Kumor Zuzanna, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Jaworski Maciej i Natalia, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Łada Irena, Trastulli Marta
Niedziela 8.01.2017 r. Święto Chrztu Pańskiego
Godz. 8.00 Dziedzic Wojciech, Matyjasik Agata, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Walczak Urszula i Maria. Łada Irena
Godz. 11.00 Pomagier Małgorzata, Szczepańska Jadwiga, Chór, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Zysk Longina i Andrzej, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Niedziela 15.01.2017 r. Druga Niedziela Zwykła
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Graczyk Renata, Pomagier Małgorzata, Pilichowska Aldona, Łada Irena
Godz. 11.00 Jaworski Maciej i Natalia, Kumor Zuzanna, Weber Zofia
Godz. 13.00 Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra
Niedziela 22.01.2017 r. Trzecia Niedziela Zwykła
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Panfil Katarzyna, Łada Irena
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Kumor Zuzanna, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Walczak Urszula i Maria, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Ślązak Anna, Trastulli Marta
Niedziela 29.01.2017 r. Czwarta Niedziela Zwykła
Godz. 8.00 Pliszka Marta, Krysztofiak Maria, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30 Graczyk Renata, Pomagier Małgorzata, Pilichowska Aldona, Łada Irena
Godz. 11.00 Weber Zofia, Szczepańska Jadwiga, Kumor Zuzanna, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej