niedziela 9 listopada 2014 r.
08:00 + Kazimierz Maciejewski, rodzice i siostra Maciejewscy
09:30 + Zofia i Stefan Uszko, Stanisław i Roman Szczerbowie
11:00 + Stanisław Dziedzic, Zamawia(ją) rodzina Borkiewiczów
12:30 + Czesław Natoniewski, Zamawia(ją) Ryszard Dernoga z rodziną
12:30 + Gertruda Jędrzejewska, Zamawia(ją) Czesława Szalata z rodziną
17:00 + Grzegorz Kaszak, Zamawia(ją) Kasia i Krzysztof Wieczorkowie
poniedziałek 10 listopada 2014 r. XXXII Tydzień zwykły
18:00 + Tomasz Walczak, Zamawia(ją) kuzynka Justyna Bąk z mężem i dziećmi
18:00 + Gertruda Jędrzejewska, Zamawia(ją) członkowie Żywego Różańca
wtorek 11 listopada 2014 r. XXXII Tydzień zwykły
11:00 w intencji Ojczyzny
18:00 + Kazimiera i Florian Samulscy
środa 12 listopada 2014 r. XXXII Tydzień zwykły
08:30 ---
18:00 + Stanisław Dziedzic, Zamawia(ją) siostra Maria Słomińska z córką Krystyną i jej rodziną
czwartek 13 listopada 2014 r. XXXII Tydzień zwykły
18:00 + Stanisław Ficer, Zamawia(ją) siostra z rodziną
18:00 zmarli rodzice i bracia Smykowscy i Hartwich
piątek 14 listopada 2014 r. XXXII Tydzień zwykły
08:30 ---
18:00 + Gertruda Jędrzejewska, Zamawia(ją) pracownicy Szkoły Podstawowej w Markowicach
18:00 zmarli z rodzin Kwiatkowskich, Dreliszaków i Floryszaków
sobota 15 listopada 2014 r. XXXII Tydzień zwykły
12:00 + Antonina i Michał Roszak, Maria i Jan Ratajczak oraz zmarli z obu stron
18:00 o Boże błogoslawieństwo i opiekę Matki Bożej Markowickiej w rodzinie
18:00 z podziękowaniem do Matki Bożej Markowickiej za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju dla Łucji i Józefa Olejnik z okazji 60. rocznicy ślubu
niedziela 16 listopada 2014 r.
08:00 + Grzegorz Kaszak, Zamawia(ją) kolega Radek Świtalski
09:30 + Czesław Natoniewski, Zamawia(ją) rodzina Filipczak i Bykowscy z Wymysłowic
11:00 + Jerzy Kałużny (17. rocznica śmierci), Jan Kałużny, zmarli z rodzin Skalińskich Szcześniaków
12:30 + Halina Nowaczyk, Zamawia(ją) Jadwiga Jaskólska
17:00 + Jadwiga Napierała, Zamawia(ją) Zofia Maciejewska