Służba Lektorów na miesiąc kwiecień 2019 Cykl C
Niedziela 7.04.2019r. V Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Ślązak Anna, Łada Irena
Godz. 11.00 Szczęsny Michał i Marcin, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Szotkiewicz Benedykt, Jabcoń Kacper, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Msza św. o trzeźwość w naszej Ojczyźnie
Sobota 13.04.2019r Msza z Niedzieli Palmowej
Godz. 18.00 Walczak Urszula i Maria
Czytanie Męki Pańskiej wg. św. Łukasza: E. Walczak Urszula T. i I. Walczak Maria
Niedziela 14. 04.2019r Niedziela Palmowa
Godz. 8.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Czytanie Męki Pańskiej wg. św. Łukasza: E. Matyjasik Agata, T. Lieske Małgorzata I. Kucińska Teresa
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Panfil Szymon,
Czytanie Męki Pańskiej wg. św. Łukasza: E. Panfil Norbert, T. Panfil Szymon I. Panfil Katarzyna
Godz. 11.00 Młodzież
Czytanie Męki Pańskiej wg. św. Łukasza; Młodzież
Godz. 13.00 Szczepańska Jadwiga, Jabcoń Kacper, Drop Katarzyna
Czytanie Męki Pańskiej wg. św. Łukasza: E. Szczepańska Jadwiga, T. Drop Katarzyna, I. Jabcoń Kacper
Godz. 17.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra
Czytanie Męki Pańskiej wg. św. Łukasza: E. Kaszyńska Aleksandra , T.I. Kaszyńska Ewa
Czwartek 18.04.2019r. Wielki Czwartek
Godz. 18.00 Drop Katarzyna, Łada Irena , Chór, Halak Kazimierz
Komentarz; Drop Piotr
Piątek 19.04.2019r. Wielki Piątek
Godz. 18.00 Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata , Chór
Komentarz; Bykowska Marzena
Czytanie Męki Pańskiej wg. św. Jana Śpiewana przez Chór
Sobota 20.04.2019r. Wielka Sobota
Godz. 21.00 Komentarz; Drop Piotr
Czytanie 1 z Księgi Rodzaju - Bykowska Marzena, psalm - Chór
Czytanie 2 z Księgi Rodzaju - Szczęsny Michał, psalm - Chór
Czytanie 3 z Księgi Wyjścia - Drop Katarzyna, psalm - Chór
Czytanie 4 Trwałość Przymierza - Szczęsny Marcin, psalm - Chór
Czytanie 5 z Księgi Proroka Izajasza - Panfil Norbert, psalm - Chór
Czytanie 6 z Księgi Proroka Barucha - Jabcoń Kacper, psalm - Chór
Czytanie 7 z Księgi Proroka Ezechiela - Walczak Urszula, psalm - Chór
Czytanie 8 z Listu Św. Pawła Apostoła do Rzymian - Panfil Szymon - psalm Chór Alleluja Chór
Po odnowieniu przymierza Chrztu - modlitwy wiernych - Panfil Katarzyna
Niedziela 21.04.2018r Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Godz. 7.00 Szczęsny Michał i Marcin, Bykowska Marzena
Godz. 9.30 Walczak Urszula i Maria
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Panfil Katarzyna, Jabcoń Kacper, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Ślązak Anna, Szotkiewicz Benedykt
Poniedziałek 22.04.2019r. Poniedziałek w Oktawie Wielkanocnej
Godz. 8.00 Matyjasik Agata
Godz. 9.30 Ślązak Anna
Godz. 11.00 Zysk Longina
Godz. 13.00 Jabcoń Kacper, Drop Katarzyna
Godz. 17.00 Lieske Małgorzata
Niedziela 28.04.2019r. II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Godz. 9.30 Łada Irena, Szczepańska Jadwiga
Godz. 11.00 Szczęsny Michał i Marcin, Halak Kazimierz
Godz. 13.00 Zysk Longina, Szotkiewicz Benedykt
Godz. 17.00 Walczak Urszula i Maria